Mini Lojistik - Hakkımızda

Hakkımızda

1995 yılında mesleki kariyerimize başladığımızda, hedeflerimiz, ilkelerimiz ve sınırsız heyecanımız vardı. Yola çıktığımız bu serüvende her yolculukta olan olumsuz durumları bertaraf ederek kendimize tecrübe edindik. Bugüne geldiğimizde, hedeflerimize ulaşmanın haklı gururu ve aynı heyecanı yaşadığımızı bilmek bizleri mutlu etmekte.
 

20 yılı aşkın devam eden serüven esnasında, hizmet sunduğumuz, işbirliğinde olduğumuz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımız bizlere her defasında temel ilkemiz olan “Güven Taşıyoruz” u aşılamış oldu.
 
Geçmiş deneyimlerimizi tecrübe haline getirdiğimiz bu süreçte, gündemi ve günceli takip ederek oluşturduğumuz organizasyon yapımızla geniş müşteri kitlesi ve sektörlere hizmet sunmaktayız.

Sektörün gereklerini yerine getiren, her daim farklı çözümler sunabilen hizmet anlayışımız ile hizmetlerimizi temel ilkemiz olan “Güven Taşıyoruz” ile gerçekleştirmekteyiz.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Lojistik sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.